Oznámenie - Poďakovanie

Vážení obyvatelia,

po expresnej príprave, ktorá sa navyše denne niekoľkokrát menila máme za sebou mimoriadne náročný víkend. Všetci sme mali obavy, ako to celé dopadne a neprezradím tajomstvo, že sme predchádzajúcich pár dní prežívali v zúfalstve.

Vo chvíli, keď v sobotu ráno nastúpil celý personál s plnou podporou sa to zmenilo v niečo úžasné. Všetci, ktorí vás v našej obci obsluhovali boli tu aby pomohli tým, ktorí sa ocitli v začarovanom kruhu hygienických opatrení, politických rozhodnutí  a samotnom „COVID-ovom“ ohrození. Odvážne, promptne, ľudsky a s úsmevom pod rúškom vítali každého obyvateľa, aby im umožnili bezproblémový každodenný život. Šestnásť hodín v kuse, dva dni za sebou nechali všetko doma a boli tu iba pre nás.

Osobne, som nesmierne rada, že sme mali taký skvelý tým. Bezproblémová spolupráca medzi členmi rôznych orgánov štátu bola najlepším dôkazom na ich oddanosť. Armáda, polícia, zdravotníci, krízový štáb a hasiči ťahali spoločne za jeden povraz – ZA NÁS VŠETKÝCH.

Musím dodať, že úsilie všetkých spomínaných by vyšlo nazmar bez vás, obyvateľov. Niektorí ste sa obávali chaosu, niektorí bolesti, iní sa obávali výsledkov. Disciplinovane, zodpovedne, s odvahou a trpezlivosťou ste sa postavili do radu pre „priepustku“ a s úplne inými pocitmi ste odchádzali domov. Tento víkend bol určite náročný aj pre vás, ale zvládli sme to!

 

ĎAKUJEM!!!!